KONST / Litografier / Färglitografier 16416160
nr 1641 6160
Tony Laroy Strandberg
(f. 1949), Sverige
Färglitografier, 4 st, Signerad, färglitografi, numrerad Hc, yttermått inklusive ram: 32x23 cm
Tony Laroy Strandberg, svensk bildkonstnär född 1949.
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 9 september 2024
kl 18:31:38
7/9 20:21:02
300 kr
9/9 10:35:35
Tony Laroy Strandberg
Läs mer om Tony Laroy Strandberg